fbpx

שאלות?

אלה התשובות לרוב השאלות שאנשים שואלים לגבי השירות שלנו. אם יש לכם שאלה שאינה מכוסה בדף זה, צרו עמנו קשר. אפשר גם בצ'אט.

חברות אחרות מציעות אחסון ללא הגבלה, מה היתרון שלכם?

אחד היתרונות הגדולים שמהם נהנים לקוחות Jetnet הוא זמן טעינת אתר מהיר מאד.

אנשי הצוות של Jetnet עוזרים ללקוחות שלנו לבחור את חבילת האחסון המתאימה ביותר עבורם בהתאם לנפח האתר ולצפי התנועה באתר. בנוסף, הצוות של Jetnet מבצע מעקב תקופתי של ניצול המשאבים ומעדכן את הלקוח במידה ועליו לשנות את חבילת האחסון.

בשיטה שלנו, הלקוחות מקבלים חבילת אחסון המתאימה לצרכיהם ואנחנו מסוגלים לשמור על איזון אופטימלי בניצול משאבי השרת. מצד אחד, אין בזבוז משאבים ומצד שני, אין עומס על השרת וכך כולנו נהנים.

בנוסף לחבילת אחסון מתאימה, אנו מבצעים תחזוקה שוטפת של השרת ודואגים לאופטימיזציה של מהירות הגשת האתרים.

עכשיו שאלה אליכם – אתם לא באמת חושבים ששרת עם משאבים מוגבלים יכול לספק אחסון ללא הגבלה, נכון? 😊

מה המשמעות של אחסון שיתופי והאם זה טוב לי?

ישנם מגוון פתרונות אחסון אתרים. אחסון שיתופי הוא הפופולרי ביותר. האם הוא מתאים גם לכם?

אחסון שיתופי הוא בהחלט האחסון הכי כלכלי ובהפרש ניכר. הוא כזה שמאפשר אתרים רבים על אותו שרת. לכל אתר יש גבול לכמות המשאבים שמותר לו לנצל, זאת כדי לחיות בשלום ובשכנות טובה עם שאר האתרים.

לאחסון שיתופי יש עוד יתרונות חוץ מהמחיר. ניתן להתחיל מחבילה קטנה ולשדרג בקלות לפי הצורך. מקבלים שרת מוכן, עם הכול. כולל מערכת ניהול cPanel ודאגה למהירות ואבטחה ללא צורך בידע טכני מצידכם והתחזוקה השוטפת של תוכנות השרת כלולה במחיר החבילה. זמינות השרת מובטחת ע"י חברות האחסון, אחרת יוחזר כספכם.

אם דיברנו על יתרונות, ישנו גם חסרון או שניים. זמן הטעינה של האתר עלול להיות יותר ארוך, במיוחד עם אתרכם אינטנסיבי במשאבים או שיש בו כרגע גולשים רבים. זה תלוי גם בעומס על השרת באותו רגע מצד האתרים האחרים שהוא מגיש. במקרים חריגים ונדירים, פרצת אבטחה באתר אחר תאפשר גישה לשרת ועלולה לסכן את האתר שלכם. חסרון נוסף הוא שלא כל תוכנה או הגדרה על ניתן להתאמה אישית, למרות שאנחנו משתדלים לאפשר כמה שיותר.

החלופות לאחסון שיתופי כוללות שרת VPS או כל שרת חצי ייעודי אחר. אופציות אלה יקרות יותר ומצריכות הרבה יותר ידע והתעסקות מצידכם.

אחסון שיתופי הוא אופציה מצוינת וחסכונית בכסף ובצורך לנהל את האחסון בעצמכם. תמיד תוכלו לעבור לשרת ייעודי אם יהיה צורך בהמשך.​

האם Jetnet מציעה אחסון פרטי?

כן, בהחלט. Jetnet מציעה שרתי VPS במפרט לבקשתכם עם עד 72 מעבדים, 384GB זיכרון פנימי לכל שרת ומערכי אחסון SSD. צרו קשר ונשמח לעזור.

האתר שלי עולה ממש לאט, אם אעבור לאחסן ב־Jetnet, אתם מתחייבים לשפר את המהירות?

כן. קודם כל, נדאג לאבחן את הבעיה. אם הבעיה בשרת האחסון, היא תיפתר אצלנו. אם הבעיה טבועה באופן פיתוח האתר, הצוות שלנו יציע לתקן אותו כדי להתגבר על הבעיה. תיקון האתר כרוך בתשלום.

מה מדיניות הספאם או הדוא"ל בכמות גדולה שלכם?

אצלנו ב־Jetnet מדיניות האוסרת דואר אלקטרוני פרסומי שאינו מבוקש. אתר שיימצא עוסק בפעילות זו יוסר מהרשת שלנו. בבקשה אל תבזבזו את כספכם על הונאות דואר אלקטרוני בכמויות גדולות, שמרו על אתרכם ועל כספכם. אל תשלחו דואר זבל! אין החזרים כספיים ללקוחות אשר משתמשים לרעה במכוון בשירותים שלנו.

שימוש ברוחב הפס (תעבורה חודשית)

Jetnet גובה תוספת תשלום על חריגה מהתעבורה המוקצאת ללקוח בחודש מסוים, רק לאחר שייצרנו קשר ואישרנו אתכם את התוספת. לעולם לא נוסיף חיובים על דעת עצמנו.​

תת-דומיינים (Subdomains)

כל החבילות שלנו כוללות אפשרות ליצירת תת-דומיינים. Jetnet אינה גובה עמלה בגין תת-דומיינים. הם יצביעו על ספרייה באתרכם. תת-דומיין הוא למשל https://members.domain.com שמצביע על אותו מקום כמו https://www.domain.com/members

מצביעי דומיין (Domain pointers)

Jetnet אינה גובה תשלום עבור הגדרת מצביעי תחום. זהו דומיין שני שמצביע על אותו אתר בדיוק כמו הדומיין המקורי שלך (שימו לב שאתם לא יכולים להפנות מצביע דומיין לספריית משנה). מצביע תחום הוא למשל http://www.domainpointer.com אשר טוען את אותו אתר כמו http://www.domain.com

הגדרת דוא"ל

Jetnet מעמידה לרשותכם לוח בקרה שאיתו אתם מגדיר את חשבונות הדואר שלכם, מענה אוטומטי, העברת דוא"ל וכו'. תוכלו להגדיר חשבונות רבים ככל שתצטרכו במסגרת הסביר. אינכם רשאים למסור תיבות דוא"ל בחינם מאתרכם. אם תרצו לעשות זאת, תצטרכו לרכוש שירותים של חברת דוא"ל.

גישה לדוא"ל באינטרנט

Jetnet מעמידה לרשותכם שתי מערכות דוא"ל מבוססת אינטרנט לבחירתכם, בהן תוכלו לבדוק ולשלוח דוא"ל.

סינון דואר זבל

Jetnet מספקת סינון דואר זבל עדכני דרך מוצר של צד שלישי Apache SpamAssassin.

האם אתם תומכים ב- PHP?

כן. PHP מותקן על כל השרתים שלנו וכלול בכל החבילות. ניתן לבחור את הגרסה במערכת הניהול.

מה קורה אם אחרוג מהקצאות החבילה שלי?

ניצור אתכם קשר ונבקש להפחית את השימוש במשאבים או להגדיל את החבילה. זה לא מחויב באופן אוטומטי.

האם Jetnet תומכת בתחומים בינלאומיים כמו .de, .nu, .au, .nz וכו'?

כן, אתם יכולים לארח כל שם תחום שתרצו עם Jetnet. עם זאת, איננו יכולים לרשום את כל שמות הדומיינים. אם סיומת הדומיין הרצוי אינה מופיעה בדף רישום הדומיין שלנו, יהיה עליכם לרשום את הדומיין במקום אחר. אתם עדיין יכולים לארח אצלנו, רק וודאו שאתם מציינים את שרתי השמות (DNS) שלנו.

כמה זמן לוקח להגדיר את חשבוני החדש?

ההזמנות מוגדרות באופן מידי ואוטומטי בעת ביצוע ההזמנה. תקבלו דוא"ל תוך דקות ספורות מהשלמת ההתקנה.

כמה זמן לוקח לרשום תחום?

חשבונכם יוקם מייד, כך שתהיה לכם גישה לשרתים שלנו מייד. בממוצע, תחום חדש אמור להיפתר לשרתים שלנו בתוך 24 שעות. אם התחום שלכם לא עובד 48 שעות לאחר רישומו, עליכם ליצור קשר עם נציג Jetnet לעדכון.

שימו לב, אינכם חייבים לשנות את רשם הדומיינים אלינו, אתם חופשיים להמשיך להשתמש ברשם הדומיינים הקיים שלכם.

באיזה חומרה אתם משתמשים?

מפרטי החומרה משתנים בהתאם לעומס ומספר האתרים בשרת מסוים. אנו משתמשים במכונות עם מספר רב של המעבדים הכי מהירים של Intel מדגמי Xeon Gold ומערכי אחסון SSD. אנו מנהלים את עומסי השרת בהתבסס על משאבים המשמשים להפעלה, ולא על שטח דיסק פנוי או לפי מספר לקוחות של מכונה.

איזו קישוריות יש לכם?

אנו מפעילים רשת תקשורת מהירה ביותר בין השרתים שלך ולאינטרנט. חיבור ישיר לצמתי הרשת בקצב של עד 40Gbit לשנייה לכל שרת.